HR Generalist (m/ž)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
September 2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacFinálna mzda je predmetom dohody v závislosti od skúseností, schopností a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa práca s ľuďmi? Zároveň vieš, že aj pri práci s ľuďmi je nevyhnutné mať vo veciach poriadok a systém a nebojíš sa ani administratívy? Je HR tvojou "srdcovkou", v ktorej sa chceš realizovať a rozvíjať? Odpovedal/-a si 3x "áno"? Čítaj ďalej!

Sme slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie a hľadáme do tímu HR Generalistu/-ku, ktorý/-á bude podporou v rôznorodých témach HR sveta.

Tvojou hlavnou úlohou ako HR generalistu/-ky bude všestranné riadenie ľudských zdrojov spoločnosti a tým aj podpora jej rozvoja a rastu. Medzi kľúčové činnosti na tejto pozícia patrí:

• Aktívne vyhľadávanie kandidátov/-iek a vedenie celého priebehu náborového procesu.
• Evidencia a organizačná podpora HR procesov a programov (benefity, vzdelávanie a pod.).
• Vedenie evidencie a organizácia pravidelných legislatívnych školení.
• Spolupráca v oblasti internej komunikácie.
• Možnosť kreatívneho vyžitia pri vytváraní nášho interného magazínu.
• Budovanie Employer brandingu a komunikácia s vysokými školami.
• Sledovanie spätnej väzby od zamestnancov (v rôznych súvislostiach) a spolupodieľanie sa na budovaní pozitívnej atmosféry v spoločnosti.
• Priestor zefektívňovať a vytvárať lepšie procesy pre to správne fungovanie spoločnosti.
• Občas bude treba aj nahliadnuť do Zákonníka práce, aby bolo všetko v súlade s legislatívou.
• Spolupráca na rôznorodých aktivitách, projektoch a a d hoc úlohách v oblasti HR.

- Príležitosť pre rast a sebarealizáciu.
- Práca v stabilnej a modernej slovenskej spoločnosti.
- Flexibilný pracovný čas.
- Možnosti vzdelávania, rozvoja odborných znalostí a zručností, jazykové vzdelávanie.
- Zaujímavé finančné odmeny postavené na výsledkoch zamestnanca, tímu a spoločnosti.
- Pestrý 3-úrovňový systém benefitov (pravidelné celofiremné akcie, spoločné tímové aktivity a individuálne volené benefity) zameraný na rôzne aspekty života od zdravia až po kultúru.

Podmienkou vo výberovom procese je zaslanie životopisu a motivačného listu zároveň.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Spoločenské vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Počet rokov praxe

2

Min. 2-ročné pracovné skúsenosti v oblasti HR.
Príjemné vystupovanie, profesionálna a efektívna komunikácia.
Systematický a organizovaný prístup k práci, dôslednosť.
Angažovanosť a schopnosť prevziať zodpovednosť.
Znalosť techník výberového rozhovoru.
Orientácia v Zákonníku práce.
Pro-aktivita.

Spoločnosť HMH, s.r.o. vznikla v roku 1993, má dlhoročnú tradíciu v oblasti riadenia technologických procesov, automatizácie a regulácie v železničnej doprave s významným postavením nielen na domácom trhu ale aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HMH s.r.o.
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

HMH s.r.o.
GPS súradnice:
48°9'55.5"N
017°10'29.8"E

Kontakt:
Tel: + 421 2 323 321 01-03
E-mail: [email protected]

hmh.sk