Vedúci servisného oddelenia (m/ž)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
September 2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacMzda je predmetom dohody v závislosti od skúseností a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý má skúsenosť s vedením ľudí a stotožňuje sa s rolou lídra. Človeka, ktorý je doma v technickej oblasti a servise a dokáže budovať dlhodobé kvalitné a konštruktívne vzťahy interne i externe.

Sme pevne etablovaná slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti riadiacich a zabezpečovacích systémov pre koľajovú dopravu a v rámci rozvoja spoločnosti hľadáme vedúceho servisného oddelenia.

Vedúci servisného oddelenia je súčasťou manažérskeho tímu. Jeho hlavnou zodpovednosťou je plánovanie, strategické a operatívne riadenie, vedenie tímu servisných technikov a rozvoj oddelenia ako celku v súlade so strategickými cieľmi spoločnosti.

Hlavné oblasti, ktorým sa bude venovať:
• Zabezpečenie realizácie servisných služieb v súlade s dohodnutými podmienkami a termínmi.
• Strategické plánovanie, riadenie a rozvoj oddelenia zákazníckej podpory.
• Riadenie procesov oddelenia, ich analýza a optimalizácia.
• Organizácia práce, riadenie a hodnotenie zamestnancov oddelenia.
• Hodnotenie plnenia stanovených cieľov a dosahovaných výsledkov oddelenia.
• Plánovanie a riadenie využitia zdrojov a prostriedkov oddelenia.
• Riadenie súčinnosti so zákazníkmi v oblasti servisných služieb.
• Riadenie súčinnosti s ostatnými organizačnými zložkami spoločnosti.
• Reportovanie a prezentácia výsledkov oddelenia vedeniu spoločnosti.

- Zázemie stabilnej a modernej slovenskej spoločnosti
- Odborný rast a perspektíva
- Možnosť sebarealizácie a ovplyvňovať fungovanie spoločnosti
- Motivačné finančné ohodnotenie
- Možnosti rozvoja odborných znalostí a zručností, jazykové vzdelávanie
- Flexibilný pracovný čas
- Pestrý 3-úrovňový sociálny program (pravidelné celofiremné akcie, spoločné tímové aktivity a individuálne volený sociálny program) zmeraný na rôzne aspekty života od zdravia až po kultúru

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite svoj štruktúrovaný životopis.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Skúsenosť s vedením technického tímu v oblasti priemyslu/dopravy.
Skúsenosť s riadením a organizáciou tímu pracovníkov v teréne.
Systematický, organizovaný prístup k práci a vedeniu.
Analytický prístup k riešeniu úloh a problémov.
Efektívna, asertívna a profesionálna komunikácia.

Spoločnosť HMH, s.r.o. vznikla v roku 1993, má dlhoročnú tradíciu v oblasti riadenia technologických procesov, automatizácie a regulácie v železničnej doprave s významným postavením nielen na domácom trhu ale aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HMH s.r.o.
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

HMH s.r.o.
GPS súradnice:
48°9'55.5"N
017°10'29.8"E

Kontakt:
Tel: + 421 2 323 321 01-03
E-mail: [email protected]

hmh.sk